19 czerwca 2018 r. odbyło się spotkanie podsumowujące uczestnictwo studentów oraz naukowców z WAT w jednej z największych imprez naukowych w Europie, jaką jest Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Z młodymi naukowcami oraz studentami z kół naukowych, którzy popularyzowali osiągnięcia naszej Akademii podczas tegorocznego 22. Pikniku Naukowego spotkał się prorektor ds. naukowych prof. dr hab. inż. Krzysztof Czupryński oraz prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Marzena Tykarska. Dziękując wszystkim za zaangażowanie, prof. Krzysztof Czupryński wyraził nadzieję, że tradycja uczestnictwa Wojskowej Akademii Technicznej w piknikach naukowych będzie podtrzymywana. Wszyscy zaangażowani w tegoroczny Piknik otrzymali dyplomy oraz okazjonalne drobne pamiątki.

W 22. Pikniku Naukowym, którego hasłem przewodnim był "RUCH"  udział wzięło 6 kół naukowych z WAT:

• Koło Naukowe Chemików Wydziału Nowych Technologii i Chemii Wojskowej Akademii Technicznej;
  • Koło Naukowe Cyberguru Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej;
  • Koło Zainteresowań Cybernetycznych Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej;
  • Koło Naukowe Fizyków Wydziału Nowych Technologii i Chemii Wojskowej Akademii Technicznej;
  • Koło Naukowe Zmęczenia Konstrukcji i Komputerowego Wspomagania Projektowania Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej;
  • Koło Naukowe Optoelektroników Instytutu Optoelektroniki Wojskowej Akademii Technicznej.

piknik_2018.JPG