Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze z dr Katarzyną Świerk poświęconym praktycznym elementom tworzenia polityki naukowej w instytucjach naukowych. Ekspertka IRSW podpowie w jaki sposób można identyfikować obszary wymagające modyfikacji lub całkowicie nowego podejścia w dążeniu danej jednostki do doskonałości naukowej.

Ponadto przedstawi rozwiązania wykorzystywane z sukcesem w innych instytucjach naukowych (case study włoskiej uczelni Ca' Foscari University of Venice) oraz omówi szczegółowe wytyczne w kształtowaniu strategii rozwoju badań naukowych.

Wydarzenie odbędzie się 11 kwietnia br. (czwartek, godz. 15:00).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Czego dowiedzą się uczestnicy webinaru?

• Jaki jest potencjał nauki mierzony liczbą grantów ERC?
  • Jaki jest klucz do sukcesu w dążeniu do doskonałości naukowej - na przykładzie wybranej uczelni włoskiej, która w ostatnich latach jest beneficjentem grantów ERC.
  • Od czego zacząć i jakie są kolejne kroki w przygotowaniu skutecznej polityki naukowej?
  • Jak monitorować wdrożenie polityki i mierzyć jej sukces?

Dla kogo jest ten webinar?

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzianych za obszar naukowy w uczelniach, instytutach PAN i instytutach naukowych (w tym międzynarodowych), ze szczególnym uwzględnieniem osób zarządzających działalnością naukową i rozwojem badań naukowych.

Czego dowiedzą się uczestnicy webinaru?

• Jaki jest potencjał nauki mierzony liczbą grantów ERC?
  • Jak monitorować wdrożenie polityki i mierzyć jej sukces?

Dla kogo jest ten webinar?

Więcej informacji.