Jak wykorzystać projekty ESG dla rozwoju uczelni?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze z ekspertem IRSW, dr. inż. Krzysztofem Starzykiem. W trakcie webinaru ekspert nawiąże do przykładów realizacji projektów z zakresu ESG, stosowanych metodyk i potrzeby doboru najlepszych dla uczelni praktyk.

Webinar odbędzie się 7 maja 2024 r. o godz. 13:00.

Czego dowiesz się w trakcie webinaru?

• Na czym polega zrównoważone zarządzanie i praktyki ESG w instytucjach szkolnictwa wyższego?
  • Jakie znaczenie ma obliczanie śladu węglowego na drodze do neutralności emisji dwutlenku węgla?
  • W jaki sposób zaplanować, raportować i przeprowadzić projekty z zakresu ESG, w szczególności dekarbonizacji?
  • Jakie korzyści wynikają ze zrównoważonego rozwoju dla uczelni i jakie są dobre praktyki w powyższym zakresie?
  • Jakie są możliwości finansowania w uczelni projektów z zakresu zrównoważonego rozwoju?

Więcej informacji oraz rejestracja.