Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza nabór w ramach konkursu, którego celem jest podniesienie kompetencji dydaktycznych kadry uczelni w zakresie projektowania uniwersalnego tak, aby zapewnić wysoką jakość kształcenia studentów w tym obszarze.

Zakres tematyczny dotyczy działania podnoszącego kompetencje kadry dydaktycznej w zakresie projektowania uniwersalnego: szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne, i inne.

Budżet konkursu:

Alokacja: 20 000 000 zł.

Minimalna kwota kosztów kwalifikowalnych: 100 000 euro.

UWAGA

Ze względu na fakt, że Uczelnia może złożyć tylko jeden wniosek w konkursie, osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłoszenie tej informacji do Działu Nauki. W przypadku wpłynięcia zgłoszeń z kilku wydziałów, decyzję o wyborze projektu podejmie Prorektor ds. naukowych WAT.

Termin składania wniosków: od 20 maja 2021 r. do 8 lipca 2021 r. godz. 14:00

Więcej informacji na stronie NCBR.