Czy działacie w fascynującym obszarze nauki, o którym da się opowiedzieć prostym językiem? Prowadzicie badania, które mogą zaciekawić ludzi spoza środowiska akademickiego? Wasze pracownie lub laboratoria zasługują na zaproszenie tam szerszej publiczności? Opowiedzcie o tym, pokażcie, spróbujcie zarazić innych swoją pasją.

W tym roku między 17 a 26 września odbędzie się jubileuszowy 25. Festiwal Nauki w Warszawie, prawdopodobnie w formule online. Nie może na nim zabraknąć naukowców i studentów z Wojskowej Akademii Technicznej.

Szanowne grono profesorskie, doktorzy, doktoranci! Zapraszamy do zgłaszania się.

Jest jeszcze dużo czasu aby nagrać mini-wykład, zaplanować lekcję festiwalową, wykonać krótką prezentację objaśniającą laikom fragment rzeczywistości. Udzielimy wszelkiej pomocy badaczom i studentom, którzy zechcą wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu popularyzującym naukę.

Prosimy o kontakt na email: do 7 czerwca 2021 r.

Więcej informacji: https://festiwalnauki.edu.pl