18 maja 2022 roku w Collegium Novum, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowej konferencji ScienceCon 2022.

Wydarzenie połączone zostanie z Galą wręczenia nagród dla 16 uczelni z Polski sklasyfikowanych w tegorocznej edycji THE Impact Rankings 2022.

Organizatorami ScienceCon 2022 są PCG Academia, Times Higher Education i globalne wydawnictwo Elsevier.

Konferencja ScienceCon jest skierowana do osób zarządzających nauką i zrównoważonym rozwojem w szkołach wyższych, w tym do władz rektorskich, dyrektorów funkcyjnych i menedżerów.

Udział w konferencji ScienceCon jest bezpłatny, ale ograniczony do 200 uczestników potwierdzonych przez Organizatora. Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza internetowego na stronie www.sciencecon.pl oraz do kontaktu z Biurem Projektu w razie pytań. Telefon: +48 669 917 029, adres e-maill:

Więcej informacji na stronie www.sciencecon.pl