Fundacja Rektorów Polskich oraz PCG Academia, zapraszają na II cykl webinariów w Programie Uczelnie w czasie epidemii: nowe uwarunkowania i dobre praktyki”.

W ramach nowego cyklu odbędą się trzy spotkania online dla liderów zarządzania uczelnią i ich współpracowników. Webinaria adresowane są w szczególności kadry zarządzającej w uczelni, odpowiedzialnej za zapewnienie jak najlepszych warunków funkcjonowania w dobie kryzysu epidemicznego.

Cykl obejmuje następujące zagadnienia:

• 18.06.2020 - Strategie uczelni w obliczu epidemii
  • 25.06.2020 - Jakość kształcenia w czasie i po epidemii
  • 02.07.2020 - Wyzwania zarządzania uczelniami w i po epidemii

Na program każdego z webinariów składają się wystąpienia ekspertów w ramach moderowanej debaty, a także przewidziano czas na odpowiedzi na pytania z czatu kierowane do panelistów.

Webinaria będą się odbywać w godz. 13:30–15:00. Webinaria są całkowicie bezpłatne.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową webinariów: www.pcgacademiawebinaria.pl