Minister Obrony Narodowej ogłosił Konkurs na realizację badań podstawowych w uczelniach wojskowych pod nazwą "Grant Badawczy".
Celem Konkursu jest wsparcie badań podstawowych w uczelniach wojskowych ukierunkowanych na realizację zadań zgodnych z priorytetowymi potrzebami Sił Zbrojnych RP.

Tematy badań zostały zaproponowane przez komórki organizacyjne tworzące Sztab Generalny WP zarządzające systemami funkcjonalnymi oraz instytucje eksperckie.

Poniżej linki do dokumntacji związanej z konkursem "Grant Badawczy".

1. Decyzja Nr 81/DIn Ministra Obrony Narodowej z dnia 16 marca 2022 r. w sprawie konkursu na realizację badań podstawowych w uczelniach wojskowych

pod nazwą "Grant Badawczy".

2. Regulamin konkursu na realizację badań podstawowych w uczelniach wojskowych pod nazwą "Grant Badawczy" wraz z wzorami wymaganych dokumentów.

3. Propozycja tematów badań.

4. Propozycja tematów badań (uszczegółowiona).

5. Wniosek do konkursu Grant Badawczy oraz Koncepcja badania podstawowego- WORD

Proszę zgodnie z wytycznymi wskazanymi w Regulaminie konkursu wszelkie pytania kierować na adres mailowy Departamntu Innowacji -

Osoby do kontaktu:

mjr mgr inż. Dorota GÓRSKA   261 839 750